BİZ KİMİZ?

Şirketimiz entegre hizmet anlayışı doğrultusunda 2000 yılında İstanbul Maltepe’de kuruldu. Kendine ait 20 aşkin araç filosu uzman ekipmanları ile, Taşımacılık sektöründe,büyük Kamyon ve Kamyonet’ten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile Evden Eve Şehir içi-Şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı sürekli açık telefonlari ile iletişimde olacağiniz siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt geneli  taşımacılığında Nakliye sektörünün  büyük kuruluşlari arasında Biz BAYMAK Nakliyat  Adini duyurmuştur.

Gücümüzü, Evden Eve sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz ufak kadro ve pek çok işte denenmiş güçlü ve işinde iyi ekiplerle gelen taleplere cevap vermekteyiz .

17 Yıldır Sizlerle Beraber Yol Almaktayız. Kaliteli Hizmet Vermekteyiz. İşimizi Severek Yapmaktayız.

Firmamiz bakmakta olduğu işin farkkinda olup ekspertiz’den tutun taşima personeline kadar dikkatli ve seviyeli kişilerden oluşturmuştur. Çalişmişta olduğumuz bireyler ve kurumsallar birbirine tavsiye ederek başarimizi kanitlamaktayız.

Ülkemizde Taşimacilik ve Nakliye ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, şirketimiz sektöründe eğitimci ve öğretimci olmüştür.

Ülkemiz içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, A B ülkeleri standarttında hizmet verdiği firmamiz BAYMAK Nakliyat sizlere kaliteli Hizmet ve tecrübeli bir taşinma yaşaticaktir. Evden Eve nakliyat Eğitim kurumu olmamasına rağmen kadrosuna vermiş olduğu teknik bilgi,destek ile sektörün gerektirdiği dikkat ve tecrübeli davranışlar açısından sektöründe bilgilendirici  olmuştur.

Amacımız diğer gelişmiş ülkelerde hizmet adina uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörle oluşumun türkiyemiz’de şirketimiz tarafından başlatılmasıdır. Firmamız günümüz standartlarina uygun bir biçimde  Nakliye Hizmeti en uygun fiyatli biçimde sunmaktadır.

Verdiğimiz hizmetin iş sonunda memnun kalmanızı sağlamak bizim en büyük ilkelerimizden biridir. Yaptığımiz çalişmalarda sizlere titiz ve işini bilen kişiler olarak hizmet vermekte olduğumuz bu sektorde daha dik durmamizi sağlamaktadir.

Müşterilerimizin isteklerini yerine getirmektir.

BAYMAK NAKLİYAT‘IN yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı tüzel ve kurumlarca bilinmektedir. Evden eve taşımacılığı düzgün ve sırali bir hale getirdiği müşteri memnuniyeti ile kanitlamiştir.

imajimizin bütünlüğünü sağlayacak bir hizmet içerisinde sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteğiz şirketimizle çalişmaniz dileği ile sizleri bekliyoruz.

NEDEN EVDEN EVE NAKLİYAT SEKTÖRÜ

Sektörümüzün zorluklari  olmasina rağmen hala bu sektörde olmak işmizi severek bakmamizdan kaynaktadir.Başlangiçta bizde bu sektorde ileri düzeye geliceğimiz aklimizdan geçmemesine rağmen bizi aslında tam içine almasidir.Korsan firmalarin oluştuğu ve sektörümüz içinde sürekli gün geçtikce artmakta olamasi bizim işimizi dürüst ve güven vererek yapmamiz  bizleri aranan bir nakliye yapmiştir.Başlangiçta sadece firmamizin kurulduğu bölgene dilden dile yayılmaya başlarak devam eden nakliye çalişmalarimiz gün geçtikce diğer istanbul’un ilçelerine yayılmaya başlamişti ve araç filomuzu genişletip ekibimizi arttirmaya ve kendimizi geliştirmeye başladik ve her geçen gün sizlere ögrendiğimiz taşima yöntemlerini sunduk ve daha sonrasın’da kaliteyi hep bir adım önde tutmaya çaliştik ve rekabettin çok olduğu sektorun tam ortasinda bulduk kendimizi gün geçtikçe anlatmaya başladik yaptiğimiz işlemi daha çok kendimizi kanıtlamak ve olan hasarlari kendimiz üstlenerek sizlere sadece sorunsuz bir nakliye yapmak için uğraştik ve sonunda istediniz gibi bir nakliye şirketi olmayı başardiğimizi umuyoruz tabiki taktir sizlerindir. BİZİMLE BİR EVDEN EVE NAKLİYAT İŞİNİZLE KARŞİLAŞTİĞİNİZ ZAMAN SADECE BİR NAKLİYE DEĞİL EVİNİZİ TESLİM EDİCEĞİNİZ GÜVENLİ ELLERLE KARŞİLAŞACAKSİNİZ SİZLERE DAİMA SÖZ VERDİĞİMİZ HİZMETİ TUTMAKTAYİZ.

EK İŞİMİZ DEĞİL TEK İŞİMİZ EVDEN EVE NAKLİYAT Sloganıyla yola çıkan evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma halindeyken her aşamasını sıraya koymuştur.

Bizimle İletişime Geçin
Nakliye hizmetleri için sektörün öncüsüyle iletişime geçin.
Powered by