Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe lider firma BAYMAK Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Şirketimiz. Etiler ilçesine özel %20 a varan indirim kampanyası devam etmektedir.

Bizimle irtibata geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.17 yıl şerefine %20 indirim yapmaktayız. Etiler’de evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

ASANSÖRLÜ VEYA MERDİVEN İLE YAPILAN TAŞINMA  FARKI.

Asansörlü taşıma yüksek katlarda olacağı için zaman açısından önemli bir kazançtır. Normal taşıma yüksek katlarda daha zordur. Yapılan ambalaj her iki sistemde de aynıdır.
Ücret bakımından asansörlü taşımacılık daha maliyetlidir.

ETİLERDE TAŞIMA NASIL BİR YÖNTEMLERLE SONUÇ ALINIR
Taşıma şekli 2 türlüdür. Birincisi klasik taşıma dediğimiz, firma personeli tarafından yapılan normal taşımadır. İkincisi ise dışarıdan balkon veya büyük oda camlarına kurulan asansörlü taşıma işlemidir. Eşya tespitine gelen uzman personel, taşıma şartlarına göre fiyat belirler. Bu fiyat taşıma katları, eşyanın toplu olup olmadığı, evler arası km uzaklığı,vb .. Maddelere göre değişir. Evden eve nakliyatta en önemli unsur, ambalaj işlemidir. Ambalaj işlemi, kamyon içinde bulunan ambalaj malzemeleri ile yapılır. Bu malzemeler eşyaya gelebilecek zararlara karşı alınan bir tedbirdir. Araçta bulunması gereken malzemeler, başta havalı (patpat) naylon, battaniye, streç naylon, ip, ambalaj kağıdı, bant, koli ve takım çantası olmalıdır.

ETİLERDE GÜVENİLİR TAŞIMA ŞİRKETİ NASIL ARANMALI

Evden eve nakliyat sektöründe reklam çok önemli olduğu için reklamda rekabet oldukça yüksektir. Hatta Türkiye içinde reklam rekabetini en yüksek olduğu sektör, evden eve nakliyat sektörüdür. Parayı veren herkes reklam yapacağı için, her firma aynı olmayabilir.

En güvenilir firma bulma yöntemi, referans gösterilerek yapılan evden eve nakliyat işlemidir. Bu işlemde daha önce o firmaya eşyasını taşıtan müşterilere veya arkadaşlara ulaşılıp, bilgi alınmasıdır. Etillerde evden eve nakliyat firması yazıp “google”de arattıysanız sizlerin karşısına nakliye şirketleri çıkacaktır o kadar çok nakliye firması olması sizlerin her telefonunuzu açan kişiler. Çeşitli şekilde ama aslında aynı konulardan bahsedecekler ve bu aslında ne kadar da aynı desekte tabi ki  bir çok şirket diyarını kötüleyerek sizlere iyi olduğunu dile getirecektir. Sizlerin güvenini kazanmak için emin olun yapmadıkları tutum ve davranışta olacaklar taaki nakliye aracı kapıya yanaşana kadar. Sizler peki bu konuyu nasıl halletmeniz gerektiğini söylememiz gerekirse ilk etapta taşınma yapılmadan bir kaç önce evinize bir ekspertiz elemanı istemenizde. Fayda olacağına inanmaktayız sonraki aşama ise “sözleşme yapılması” Nakliye elamanı ekspertiz hizmeti sizlere gördüklerini analiz ederek bir fiyat çıkartacaktır. Ve bu fiyatın içinde neler olduğu yazması mecbur olması lazım ve nakliye ücretini çıkardıktan sonra “ücret’tin sabit kalma sözü”nü verdikten sonra sözleşme yapmanızda yarar vardır.

Eğer ki bir evden eve nakliyat şirketi biraz daha iyi tanımak isterseniz daha önceki bir kaç tane geçmişte yapılan işlerden. Örnek fotoğraf veya video isteye bilirsiniz. Biz BAYMAK nakliyat ailesi olarak yazdıklarımızın arkasında olup hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize ayni hizmeti sunmaktayız değerinize değer veren. Firmamız her şey yolunda olması dileği ile 2000 yılından günümüze gelmiş ve yoluna daha net adımla devam etmektedir.

ETİLER’de EVE TAŞIMA SÜRESİ NE KADARDIR.

Etiler’de evden eve nakliyat Şehir içi olarak, taşıma süreci 1 iş günüdür. Firma sabah erken 7-8 saatlerinde taşıma işlemine başlar, gün içinde bitirir. Taşinicak eviniz eğer villa ve düblex ise şirketimiz için Eğer eşyanız firmamıza göre çok ise, bir gün önce paketleme ve ambalajı yapılır. İkinci gün taşıma işlemi yapılır.Şehirler arası taşımalarda ise, 1 gün önce paketleme yapılır, 2. gün taşıma, 3. gün teslimat yapılır.

istanbul evden eve nakliyatevden eve nakliyatşehirler arası evden eve nakliyat – en iyi evden eve nakliyatşehir içi evden eve nakliyat ücretleri istanbul nakliyat firmalarıucuz evden eve nakliyatevden eve nakliyat ücretlerişehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarıistanbul nakliyat şirketlerievden eve nakliyat tavsiyeev eşyası nakliyesiev eşyası depolamaparça eşya nakliyat

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizimle İletişime Geçin
Nakliye hizmetleri için sektörün öncüsüyle iletişime geçin.
Powered by