Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

BAKIRKÖY KENTSEL DÖNÜŞÜM’DE  EVDEN EVE NAKLİYAT ORTAKLIĞI

Bakırköy İstanbul’da yerleşim yerlerinden en önemlisi gerek metrobüse yakınlığı gerek ise sahil yollarına yakın olması ulaşımın rahatlığından rabet gören İstanbul’un ilçelerindendir. Yerleşimlerin eski olması kaçınılmaz binalarinda yenilenmesi gerekmektedir Bakırköy‘de yeni başlamış ve hızla artması sonucu kentsel dönüşüm çoğalması sonucu nakliye sektörünü de devreye sokmaktadır. Binalarınız yenilenene kadar sizlerin başka konutlara taşınmanız da yardim olacak firmamız evden eve nakliyat sektöründe öncülük yapan firmamız sizlere kentsel dönüşüm projelerinizde en yardımcı çözüm ortağınız dır. Sizler yoğun iş temponuz dan geri kalmadan evinizi paketlemesini ve ambalajlarını yaptıktan sonra aracımıza yükleyip aynı günün içinde yeni evinizde akşam  rahatça güven içerisinde konaklıyacaksınız.

17 yıldır bakırköy’de hizmet veren firmamız kalite ve güven vermekte olup bir ilkke  imza atmıştır.

EVDEN EVE NAKLİYE SİGORTASI NASIL YAPILIR?

Sigorta, şirketimiz tarafından sizin kimlik bilgileriniz ve oturdunuz adresi ve yeni taşinicağınız adresi isteriz.Sizin verdiğiniz bilgiler ve bizimde size yolucak olduğumuz Araç plakasını sigorta şirketine bildirerek bu işlem başlar. Bu işlem ücreti şirketimize aittir. 2 ye ayrılmak olan sigorta  Birincisi kaza ve yangınlar halinde devreye giren sigortadır.İkinci sigorta devreye nasıl girdiğini size bir sonraki makalemizde detayli bir şekilde anlatilicaktir.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Siz değerli müşterilerimiz için kısaca bahsetmek isterim.2 ye ayrılan taşinma birincisi merdiven kullanırarak yapilan taşinmadir.İkinci

taşinma ise asansörle binaninin dişindan yapilan ve gereken onemler alindiktan sonra kurulan asansörlü nakliyat‘tir.

Evinize tespitine gelen ekspertiz elemanimiz.Size ne kadar bir ücret çikacağini belirler. Bu ücret kacinci katlar, eşyanın hazir olup

olmadığı, evler arası mesafe uzaklığı,ve bunlar gibi  maddelere göre değişir.Bakirköy ilçemize uygun araçlarimiz kapali kasa ve her ebatlarda bulunmaktadir bakirköy evden eve nakliyat kelimesinin sizlere kalite,güven,uzman,işinin ehli kişiler olucak olmasidir.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşimacilik‘ta en önemli unsur, paketleme işlemidir. paketleme  işlemi, kamyon içinde bulunan ambalaj malzemeleri ile yapılır. Bu malzemeler eşyaya gelebilecek zararlara karşı alınan bir onlemdir.
Kamyonda bulunması gereken malzemeler, başta havalı (patpat) naylon, battaniye, streç naylon, ip, ambalaj kâğıdı, bant, koli ve takım çantası olmak uzere 8 parcadan oluşmaktadir.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyat sektöründe reklâm çok önemli yer almiş olduğu için reklâmda rekabet oldukça artiş göstermektedir. Hatta ülkemizde reklâm rekabetini en yüksek olduğu sektör, evden eve taşimacilik sektörüdür. Buda k3 yetki belgesi olmayan kişilerin piyasamizda bulunmasidir.ve buda kacinilmaz korsan firmalarin  çikmasına büyük etkendir.
En güvenilir taşima şirketi bulma yöntemi, referans gösterilerek yapılan evden eve nakliyat işlemidir. Bu işlemde daha önce o şirkete eşyasını taşıtan müşterilere veya arkadaşlara ulaşılıp, bilgi alınmasıdır.Söz konusu “yuvanizsa” hiç düşünmeden bizlerle iletişime geçtiniz anna anlicaksinizdir. Bu makale sizlere umariz yararli olmuştur. 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizimle İletişime Geçin
Nakliye hizmetleri için sektörün öncüsüyle iletişime geçin.
Powered by